Moje pierwsze portfolio

Zacznij z nami swoją przygodę z modelingiem

Jeżeli jesteś dziewczyną, która chce zacząć swoją przygodę z modelingiem, bądź masz  już za sobą pierwsze próby przed aparatem i chcesz poszerzyć swoje doświadczenie. Lub w końcu masz już na swoim koncie kilka sesji i projektów, ale dalej chcesz się rozwijać i rozbudowywać swój dorobek to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Do projektu zapraszamy wszystkie modelki Plus Size , dojrzałe i starsze, modelki alternatywne, modelki z tatuażami i kolczykami oraz wszystkie te z was, którym ciężko jest odnaleźć się w komercyjnych agencjach.  

Co proponujemy: 

Stwórz dobrze wyglądające polaroidy

Każda modelka powinna mieć swoje polaroidy. Są to proste zdjęcia sylwetki, które pokazują jak naprawdę wyglądasz. Fajnie kiedy są one dobrej jakości.

Oferujemy Ci profesjonalną sesję i obróbkę zdjęć tak, aby wyróżniały się na tle innych. 

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Masz swoje ciekawe i oryginalne pomysły na zdjęcia bądź klipy, ale jest Ci ciężko znaleźć odpowiednich ludzi? Napisz do nas, może coś poradzimy.

Oferujemy pełną realizację planu zdjęciowego. Zaproponujemy rozwiązania, które spełną Twoje oczekiwania i znajdziemy do tego odpowiednie osoby.

Stwórz z nami idealną kreację

Szukasz ciekawego pomysłu na siebie? Jeszcze nie odkryłaś w pełni swojego stylu?

Oferujemy wsparcie stylistki, która posiada zaplecze pełne kostiumów i głowę pełną pomysłów. Wszystkie gotowe do wykorzystania i realizacji.

Zasady Projektu

Zapraszamy was do projektu Moje Pierwsze Portfolio. Jest on skierowany do modelek, które zaczynają swoją przygodę przed aparatem. Zgłoszenia mogą wysyłać wszystkie zainteresowane modelki. Priorytetem jednak są wszystkie te modelki, które mogą się określić jako alternatywne.

Celem projektu jest pomoc początkującym modelkom w zbudowaniu swojego portfolio. Jako fundacja, która wspiera alternatywne formy modelingu jesteśmy otwarci przede wszystkim na: modelki Plus size, modelki starsze i dojrzałe, modelki z modyfikacjami ciała jak na przykład tatuaże czy kolczyki oraz modelki niepełnosprawne. Zapewniamy wam profesjonalną sesję zdjęciową, z której zdjęcia będą świetnym początkiem waszego portfolio. 

Co można uzyskać w projekcje?:

Dzięki projektowi "Moje pierwsze portfolio" początkująca modelka może dodać do swojego portfolio profesjonalne polaroidy bądź zdjęcia wykonane wspólnie z współpracującymi ze nami artystami. W ramach naszych działań oferujemy:

  1. Pełną realizację planu zdjęciowego przy współpracy z modelkom.
  2. Wizaż, stylizację, wykonanie zdjęć oraz ich obróbkę. 
  3. Pomysły na stylizację oraz stroje i rekwizyty potrzebne do jej wykonania.
  4. Pełne wsparcie i profesjonalizm przy zdjęciach.
  5. Możliwość uzyskania pomocy w postaci konsultacji.
  6. Promocję zdjęć na stronie i w social media fundacji.

Projekt jest ogólnopolski. Zapraszamy więc chętne osoby z całego kraju. 

Pełna sesja fotograficzna, jak i jej pojedyńcze elementy, takie jak wizaż czy stylizacja jest odpłatna. Dzięki pozyskanym w ten sposób środką fundacja będzie w stanie realizować nabory na zupełnie darmowe sesje, skierowane do wymienionych wcześniej grup. Cena uzależniona jest od zakresu i ustalana zostaje indywidualnie. 

Jeżeli jesteś zainteresowana zgłoś się !

Katarzyna 'Daedra' Mikołajczak

Jestem fotografką z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu tematycznych sesji zdjęciowych, specjalizuję się głównie w klimatach gothic i fantasy, ale sięgam równie chętnie po tematy bardziej klasyczne. Zapewniam całą oprawę sesji od pomysłu, poprzez makijaż i stylizację, na pomocy przy pozowaniu i profesjonalnej postprodukcji kończąc. Wiele prężnie rozwijających się modelek zaczynało od sesji właśnie u mnie. Sama również pracuję jako modelka, dzięki czemu temat bardzo dobrze z każdej strony. Prywatnie miłośniczka cięższej muzyki i czarnego humoru.

Lady Elbereth

Stylistka z wieloletnim doświadczeniem, kostiumograf, właścicielka Magicznej Szafy - stylizatorium oraz wypożyczalni strojów alternatywnych i nietypowych, fotomodelka alternatywna. Doskonale odnajduje się w klimatach baśniowych, gotyckich, historycznych, fantasy, a dziwność jest dla niej codziennością. Pasjonatka epoki wiktoriańskiej. Prywatnie fanka kotów i żelków.

Nasze kreacje

Zobacz przykładowe realizacje, w których udział brali współpracujący z nami fotografowie, wizażyści i styliści. Tak właśnie mogą wyglądać Twoje zdjęcia.
© 2019 Minxis.org. All Rights Reserved.
Aleje Jerozolimskie 89/43
02-001 Warszawa.