• MŁODZI PROJEKTANCI

  MŁODZI PROJEKTANCI

  Projekt wspierający początkujących i młodych Polskich projektantów mody.

 • NAJRO Craft & Art

  NAJRO Craft & Art

  Bajkowe kreacje inspirowane pasją i kreatywnością. 

  PRZEJDŹ
 • GLOW STORM

  GLOW STORM

  "Inspiruje mnie aura tajemniczości, kobiecy seksapil i burleska"

  PRZEJDŹ
 • ON MUCHA

  ON MUCHA

  Jeżeli strój świadczy o mężczyźnie, to dodatki podkreślają jego indywidualność. 

  PRZEJDŹ

Wierzymy w całościowy rozwój modelingu alternatywnego w naszym kraju. Wiemy, że bez mody i projektantów, modelka traci racje bytu. Dlatego fundacja wspiera ich działanie i rozwój. Jeżeli jesteś młodym projektantem, który dopiero buduje swoją markę i szukasz wsparcia dla swoich działań, ten projekt może być właśnie dla Ciebie.

Czym jest projekt?

Projekt skierowany jest do początkujących Polskich projektantów. Ambitnych i twórczych ludzi, którzy projektują ubrania, buty i dodatki w każdym stylu jaki sobie tylko wymyślą. Naszym celem jest udzielanie im wsparcia poprzez stworzenie uniwersalnej platformy, na której pozwoli im się pokazać i przedstawić swój styl. 

Działania te są powiązane ściśle z naszą misją. Dzięki bliskiej współpracy z projektantami, dajemy możliwość modelką alternatywnym z całego kraju na uczestnictwo w ciekawych i oryginalnych sesjach i budowaniu swojego portfolio. 

Jak działamy?

Nowy projektant pojawi się u nas raz w miesiącu. Wybierzemy tą osobę z pośród zgłoszeń, które do nas spłyną. Wybór będzie oparty o kilka aspektów:

 • Różnorodność - będziemy wybierać, w ramach możliwości, projekty, które w znacznym stopniu odróżniać się będą od poprzedniej propozycji
 • Świadomość - Projektancji, którzy do nas trafią muszą charakteryzować się świadomością swojego stylu i poczuciem kierunku, w którym chcą się rozwijać
 • Dojrzałość - Projektancji muszą wiedzieć w jakim stylu chcą tworzyć i prezentować sobą i swoimi propozycjami spójność i konsekwencję

Wybrany projektant razem z nami stworzy loockbookową sesję przy udziale modelek alternatywnych, które zaproponujemy, ubranych w jego stylizacje. Projektant dostanie od nas swoją własną podstronę, na której zdjęcia zostaną umieszczone. Podstrona będzie przez nas promowana aż do wyboru kolejnej osoby.  

Igły nici guziki pineski miarka przybory do szycia rozrzucone na niebieskim podkładzie
Kobiece ubrania sukienki bliski powieszone na wieszakach w sklepie z ubraniami

Wybrana osoba trafi na naszą stronę do specjalnie dla niego stworzonej podstrony. Znajdować się na niej będą informacje o nim i jego stylu i zdjęcia, które zostaną stworzone specjalnie dla projektu.

Podstrona będzie przez miesiąc promowana na głównej stronie projektu ale również poprzez reklamę Google Ads, która zapewni fundacja. 

Po upływie miesiąca kalendarzowego podstrona zostanie i będzie mogła być uzupełniona pozostałymi zdjęciami, które będzie chciała tam pokazywać wybrana osoba. 

A proces powtórzy się znowu z kolejnym twórcą.  

W projekcje mogą uczestniczyć projektanci, którzy sami wymyślają, projektują i tworzą swoje kreacje. 

Fundacja zastrzega sobie prawo do wybierania kolejnych publikowanych twórców oraz do decyzji co do elastycznych form współpracy w ramach projektu.

Fundacja nie pobiera od projektantów żadnych opłat za uczestnictwo w projekcje. 

WSZYSCY WYBRANI PROJEKTANCI

Co planujemy?

Mierzymy siły na zamiary. Osobom, które zgłoszą się do nas chcemy nie tylko dać to co na aktualną chwilę możemy. Chcemy również zaprosić ich do wspólnego budowania długoterminowej idei. 

Razem z kreatywnymi projektantami chcemy zbudować swoisty showroom, który będzie nastawiony na rozwijanie umiejętności i kompetencji osób projektujących swoje ubrania w Polsce. 

Jeżeli chcesz dołączyć do tak budowanej społeczności i zobaczyć co możesz zyskać, również w przyszłości, nie zwlekaj, napisz do nas. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. 

ZGŁOŚ SIĘ!

Formularz zgłoszeniowy.

Korzystając z tego formularza możesz zgłosić się do projektu lub zadać trapiące Cię pytania. 
@2020 Fundacja Minxis. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa

Telefon:
+48 690 080 580

Email:
biuro@minxis.org

Please publish modules in offcanvas position.