WSPIERAJMY MAŁE FIRMY

W trudnych czasach, które dotykają nas wszystkich, powinniśmy nawzajem się wspierać i wspólnie sobie pomagać. W myśl tej idei powstał pomysł wspierania małych, Polskich przedsiębiorców podczas pandemii i wszechobecnego spowolnienia gospodarki. W te święta, możemy za jednym razem zrobić dwa prezenty.

Zbliża się, a właściwie już się zaczął, ten okres w roku, kiedy szukamy prezentów na święta Bożego Narodzenia. Część z was może już doskonale wie co kupić a część czeka na pomysł czy inspiracje. Ten rok jest jednak wyjątkowy... i to bardzo delikatnie mówiąc. Wiele osób, w ten czy inny sposób, potrzebuje wsparcia i pomocy. W tym roku kupując prezenty dla naszych bliskich, możemy je kupić w małych polskich sklepach, u małych wytwórców, projektantów, rzemieślników. I tak pomóc im w czasie, kiedy normalna sprzedaż i rozwój są bardzo utrudnione a dla niektórych, niemożliwe.Co chcemy przekazać?

Idea pomagania w taki sposób małym przedsiębiorcom powstała w mediach społecznościowych. Uważamy, że jest to bardzo dobry, trafiony, ale też potrzebny pomysł i dlatego chcemy go promować i namawiać ludzi, żeby przy zakupie świątecznych prezentów spojrzeli na małe, lokalne sklepy bardziej przychylnym okiem i sprawdzili, czy coś z ich oferty nie nada się idealnie na tą okazję.

Poniżej możecie znaleźć katalog marek, firm, projektantów, dystrybutorów, rzemieślników i po prostu sklepów, które się do nas zgłoszą. Umieszczenie loga z linkiem jest całkowicie nieodpłatne i jedyną zasadą, którą mamy jest ta, żeby udostępniać i informować o projekcie dalej. Dzięki temu zwiększy się szansa na to, że komuś uda się realnie pomóc.

CO MOŻECIE ZROBIĆ?

Wszyscy już szukamy lub zaraz będziemy szukali pomysłów na prezenty jak i prezentów dla naszych bliskich. Ze względu na sytuację, część z nas będzie robiła to z domu przez internet. Jedyne o co prosimy to, tak naprawdę wzięcie pod uwagę małych polskich twórców i firm, którym możemy pomóc kupując u nich nasze prezenty. 

Nie chcemy żadnych datków i darowizn. Wystarczy, że zajrzycie pod linki, które publikujemy... albo pomyślicie o swojej okolicy i ludziach, którzy tam prowadzą swoje firmy i pomyślicie czy ich produkty i usługi nie nadają się na prezent, który chcecie komuś zrobić.

To tyle i aż tyle. Takim małym gestem możecie pomóc komuś w ciężkich chwilach. 

On Mucha

Marka ubrań przeznaczona dla eleganckich chłopców i mężczyzn. Łamie klasyczną eleganję kolorowymi i oryginalnymi dodatkami. 

logo, czarno-białe, marka, glow storm, bielizna, burleska, gorsety

Glow Storm

Glow Storm to gorsety i zestawy bielizny wysadzane kryształami. Inspirowane są strojami, w których występują tancerki burleski. 

RAROU

Ręcznie robiona biżuteria autorska dla kobiet ceniących wyraz swojej indywidualności. Oryginalny styl i ciekawe, niepowtarzalne projekty.

JAK JESZ?

Talerze Dietetyczne to rewolucyjny sposób na zdrowe odżywianie - nakładasz odpowiednie proporcje i wiesz jak jesz :) Program Zmiany Nawyków to prosta i naturalna droga do przemiany stylu życia w zgodzie z Tobą i naszą Planetą.Jak się zgłosić?

Projekt jest otwarty i można do niego dołączyć w każdym momencie. Żeby to zrobić wystarczy napisać na adres kontakt@minxis.org i w tytule maila wpisać "Pomoc małym przedsiębiorcom" lub skorzystać z formularza zgłoszeniowego poniżej. W wiadomości powinno znajdować się:

  • Logo najlepiej w formacie .psd
  • Krótki opis działalności, maksymalnie dwa zdania
  • Link, na który będzie ustawione przekierowanie

Po zapoznaniu się z mailem i tym co posiadacie w ofercie odezwiemy się z odpowiedzią.

Projekt jest organizowany przez fundacje nieodpłatnie i fundacja nie czerpie z niego żadnych zysków. Promujemy ideę pomagania i wspierania Polskich przedsiębiorców.


DODATKOWE INFORMACJE

Projekt nie jest przeznaczony dla sklepów zajmujących się: 

  • Sprzedażą alkoholu
  • Sprzedażą wyrobów tytoniowych
  • Sprzedażą gadżetów erotycznych
  • Sprzedażą broni i militariów 

Fundacja zastrzega sobie prawo do decydowania o akceptacji zgłoszenia. 


@2020 Fundacja Minxis. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa

Telefon:
+48 690 080 580

Email:
biuro@minxis.org

Please publish modules in offcanvas position.